вівторок, 23 січня 2018 р.

Розколяда - 2018

     Ми горді зватися українцями, бо поклик рідної землі завжди відчували наші діди та прадіди, виливаючи все це  в народних звичаях та обрядах.
      По всій Україні віддзвеніла Різдвяна коляда, що несла велику радість  і втіху всім людям.
     Уже давно так багатолюдно не було у Народному Домі селища Перегінське, як у неділю 21 січня, де зібрались перегін чани на  Розколяду, яку  приурочено 99-й річниці  Соборності України.
    Виступом  народного аматорського хорового колективу Перегінського НД, керівник о. Богдан  Русинкевич  і виконанням колядок «Рожденство Христове», «Вставай господарю»  розпочалося дійство.
    Отець Богдан Русинкевич поблагословив цей захід  і відмітив, що всі зібрались тут,  щоб соборно славити Господа та шанувати одне одного гучними колядами, щедрівками так як вони  найбільше об’єднають нас в любові, злагоді та терпінні. Віримо, що Україна залишиться єдиною незалежною соборною та вільною!   І побажав всім миру та Божої Благодаті.
     І у цей святковий день як відлуння  різдвяних свят,  приємним подарунком для всіх була концертна програма, яка у своїх піснях несла славну  звістку  про народження  дитятка.
      Із Різдвяною програмою присутніх  вітали:
 дитячий «зразковий»  фольклорний колектив  « Маленькі  бойки», керівник  заслужений працівник культури Наталія Шпак.
чоловічий гурт «Братове» керівник Я. Люльчак
дитячий танцювальний  колектив ДШМ керівник Ірина Семкович.
дитячий хор Церкви Святого  Духа  регент  Христина  Глушко
студентка Дрогобицького  університету Ярослава Каганяк та Марічка Мошура
хор Церкви  Святого Духа  керівник Христина Глушко
ансамбль учнів СШ №2 керівний Світлана Дутка
дитячий  ансамбль школи мистецтв керівник Христина  Глушко
гурт Братства  УПА  керівник Я. Люльчак.
молодіжний гурт  колядників  церкви Пресвятої Богородиці, керівник  о. Богдан Русинкевич
гурт «Різдвяні  зорі»
     З вдячністю   згадали на святі  всіх тих хто, і сьогодні бореться за об’єднання  національно-демократичних сил українства, хто силою  духу і зброї втілював і втілює  мрію  про Соборну Україну,  хто  бореться  за її звільнення… Їхня кров,  сльози і муки  є священною  ціною  нашої  єдності та соборності. 
    Щирою молитвою, дзвінкою колядою і світлом зорі, що засяяла над Вефлиємським  вертепом, відгукується у наших серцях празник Христового Різдва! В ці дні ми бажаємо  один одному миру, який заповідали  нам Ангели любові , з якою бігли пастушки, до вертепу, і віри - з якою мудреці шукали Дитятко!                                                

Немає коментарів:

Дописати коментар