середа, 13 грудня 2017 р.

Відкриймо серце для добра

     12  грудня 2017 року у читальному залі Перегінської міської  бібліотеки пройшла година милосердя «Відкриймо серця для добра» до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями, який відзначається 3 грудня. Цей день для людей цієї категорії виявився життєрадісним, наповненим теплом і добром, з усвідомленням того, що про них пам’ятають.
   Свято, яке влаштували для цих людей працівники відділення Територіального центру та працівники бібліотеки розпочалося молитвою, адже всі свої починання ми маємо робити з Богом, з молитвою на устах, з непохитною вірою.
    Ведучі Галина Василів та Люба Абрам відмітили, що жити і радіти кожному дню, ми повинні вчитися саме у людей з  обмеженими можливостями, адже їх витримка, мужність, сила духу, бажання творити і тверда віра гідні наслідування. Вони відмітили, що є багато людей з обмеженими можливостями, які не втратили віри і надії на краще, на зло всім життєвим негараздам переборюють хвороби і немочі і стають відомими людьми.
     Заступник голови Рожнятівської РДА Богдан Яковина, побажав присутнім здоров'я і витримки, захищеності від держави, доброти, теплоти і чуйності від людей. Також відмітив, що сьогодні ми всі опинилися перед лицем реальної неоголошеної війни і багато учасників АТО повертаються з цієї війни інвалідами. І щоб вони  не були  забутими,  треба пам'ятати та дбати про них.
      Директор територіального центру соціального захисту населення Мар’ян Бардяк  наголосив, що Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти… І хто допомагає. А саме такими є працівники територіального центру.
    Колишній директор Перегінської школи №2  Богдан Манів подякував місцевій владі і всім, хто допомагає людям з обмеженими можливостями.
   «Я не відчуваю себе одинокою, бо у моїй душі і серці живе Господь» –  сказала колишній працівник бібліотеки Мирослава Йосипівна Андршак. Вона подякувала працівникам територіального центру соціального захисту населення, а особливо своїй опікунці Петриній Оксані  за їх доброту, постійну підтримку і таку бажану для людей з обмеженими можливостями допомогу.
     Ніхто так не може передати проблеми та почуття людей з обмеженими можливостями, як ті люди, які це переживають – відмітила вчитель–пенсіонер Зозук Надія Петрівна.
   Про тих, хто допомагає людям з обмеженими можливостями , відгукується на їхні потреби, говорила соціальний працівник Мирослава Пилипів. Вона також подарувала всім присутнім церковні календарі на 2018 рік та подякувала  депутату  районної Ради, підприємцю Роману Мошурі та керівництву магазину «Наш край» за спонсорську допомогу у проведення цього дійства.
      Задушевні пісні для присутніх  дарували лауреат пісенних конкурсів і фестивалів Віталія Олексій та Ярослав Люльчак.

   Зустріч до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями – це не лише можливість нагадати всім про святий людський обов’язок бути турботливими і милосердними до важливої частини суспільства. Але й можливість зустрітися, поспілкуватися одне з одним, поділитися своїми думками.

Немає коментарів:

Дописати коментар