понеділок, 9 травня 2016 р.

Воістину небесна і земна

      Усміхнеться мама – і стає тепліше… І дійсно, з раннього дитинства ми пам’ятаємо материнський усміх, її лагідні ніжні руки, її доброзичливі очі, які завжди дивляться нам услід. Мати і небо прихилила б , і зірку з неба дістала б для своєї дитини. Тому не випадково в світі в ці травневі погожі дні відзначають Міжнародний день матері.
      Не залишились осторонь і заклади культури селища Перегінське і в неділю 8 травня святково відзначили  цей величний  день.  В Народному домі зібралися бабусі і матері поважного віку, молоді мами, діти та онуки.
      Ведуча свята Світлана Дудка говорила про те, на що спроможні матері задля щастя своїх дітей, про долю трьох матерів: Матері Божої, Матері-України та земної Матері. Вона відмітила, що в залі зібралися люди, які прагнуть висловити найкращі побажання матерям, збудити у серцях любов до неньки України та віддати шану Матері Божій.
       Дарунками для всіх присутніх були художні номери у виконанні чоловічого гурту «Братове», хорового колективу, дитячого хорового колективу школи мистецтв, танцювальних колективів під керівництвом Ірини Семко та Христини Колодніцької, солістки Ані Глушко та під супроводом  інструментального ансамблю ДМШ – керівник М. Романишин  дарували пісні Христина Глушко та о. Богдан Русинкевич.  
       Свято завершив отець Богдан Русинкевич, який побажав матерям, щоб Господь примножив їм літа, здоров’я та Божого благословення, а також велику дяку віддав матерям воїнів АТО.
      В свою чергу працівники бібліотеки віддали свою шану учасницям молитовної групи жінок Перегінська, провівши з ними годину подяки «Уклін тобі, жінко, мамо, берегине роду». 
       Ведучі Галина Василів та Люба Абрам подякували присутнім жінкам за те, що вони  такі є і, що в своїх молитвах вони моляться не тільки за своїх  дітей, бажаючи їм щасливої долі та переймаючись їхніми радощами і тривогами, але вже більше як два роки моляться за долю України, за її славних синів і дочок, які відвойовують  мир на сході України.
      Це відчулось і в пісні «Синові» на слова В. Симоненка, яку і виконали самі учасниці заходу. Також звучали пісні «Рушник», «Чорнобривці» та пісні духовної тематики.
      Всіляких гараздів,  добра, сонячних днів,щоб Бог додавав їм сили та спокою, щасливої долі на рідній землі, здоров’я на довгі літа бажала присутнім керівник клубу «Надвечір’я», колега молитовної групи Мирослава Пилипів. 
      Один день ми відзначаємо мамине свято. Але вдячність матері має бути щоденна за вічність життя, за натруджені руки, за розуміння і бажання щастя і доброї долі дітям.

Немає коментарів:

Дописати коментар