четвер, 29 червня 2017 р.

Ліки навколо нас

    Лікарські рослини – одне з основних джерел одержання лікувальних і профілактичних засобів сучасної медицини. Люди при недугах  все частіше звертаються до "зеленої аптеки".
   А в цю літню пору, у час збирання лікарських рослин у Перегінській міській    бібліотеці діє  книжкова виставка-пропозиція  "Ліки навколо нас".


      Світ рослин – унікальний подарунок природи людству. З давніх-давен людина застосовує для своїх потреб плоди, зелені частини рослин, їхні корені. Так в лікувальній справі виникла фітотерапія. Сучасна фітотерапія – це лікування травами, її позитивна методика широко відома в світовій медицині.
     Цікавим буде ознайомлення користувачів з інформацією про методи лікування різних хвороб, який потужно використовується в медичних та оздоровчих закладах всього світу.
      До уваги користувачів: енциклопедичні, довідкові видання, науково-популярні статті про застосування цілющих рослин, їх опис, рецепти щодо використання та вживання трав'яних зборів та лікарських чаїв, рекомендації щодо збору, обробки та зберігання.
      То ж доброго всім здоров'я і не забуваймо, що матінка-природа завжди оберігає нас всіх і дарує свої коштовності. А нам залишається тільки дякувати їй за це.

Немає коментарів:

Дописати коментар