середа, 19 жовтня 2016 р.

У ювілейному вінку сплелись любов і шана до людей

     В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці та річниці створення районного територіального центру,  на годину спілкування до світлиці Перегінської міської бібліотеки завітали люди поважного віку,  за плечима яких  багаж величезного досвіду, прожитих літ та життєвої мудрості. Ведучі свята Любов Абрам та Лідія Мельник вітаючи присутніх із святами, нагадали, що осінь людського життя буває різною: в одних вона палахкотить розмаїттям барв, в інших схожа на тихе бабине літо. І в щасливі радісні хвилини чомусь забуваємо про  людей старшого покоління. Але на даний час  в районі функціонує територіальний центр соціальної допомоги людям на дому, який опікується проблемами людей цієї категорії. Саме Рожнятівському терцентру цієї осені виповнюється 24 роки. Слова подяки линули  тим, хто був першопрохідцем у цій справі,  постійно опікувався проблемами людей, забезпечував їх потреби. А сьогодні вони також вже ввійшли в когорту людей поважного віку . Це  ветерани праці: Абрам Ю.  Ф.,  Полич М. І., Чічак Д. П., Кравчук М. М.,Зозук М. Л., Куличок К. Д., Чигура О. Г., Вагилевич Я.Г., Пилипів М.  Г.

      Про створення районного територіального центру та про його роботу розповіли присутнім директор Мар'ян Бардяк та його заступник Леся Абрам.
    А про цінність такої установи  відмітили у своїх вітаннях депутат районної Ради декількох скликань, лікар-терапевт Наталія Курій та заступник голови селищної Ради Мар'ян Глинка.
      На захід були також ветерани праці інших категорій. Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Їхня праця мудра i благородна. А це вчителі Свистович Л.С., Стрижак С. С., Кулик О.С.
   Та не менш важлива професія медичного працівника, а саме – аптекаря. Добрий порадник,  любить робити добро, має золоті руки, допоможе при любій хворобі підібрати лікарство і сама багато чого виготовить, яка все своє життя віддала аптеці - ці слова притаманні ветерану аптечної справи  Депутат Марії Василівні.Сьогодні вона в поважному віці, але як добре, що є такі люди як Марія Василівна бо вона зібрала  навколо себе таких же поважних жіночок  згуртованих у «Молитовну групу» і вони  вже три роки творять дуже добру справу – майже щодня прославляють у молитвах Бога і просять миру і спокою всій Україні.
   Не оминули бібліотечні працівники і своїх колег  та висловили їм свою вдячність і повагу за те, що вони    і по цей день підтримують у всякій потребі. Ветеран бібліотечної справи Мирослава Йосипівна Гнатишин, також вона в числі одиноких і знаходиться на обслуговуванні працівниками терцентру, подякувала їм за розуміння і підтримку та відмітила, що тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість, цих працівників, бо вони щодня допомагають  їм справитися з нелегкими життєвими обставинами.
     Працівник  Перегінського відділення соціальної допомоги одиноким громадянам Мирослава Пилипів також привітала присутніх та в дарунок кожному ветерану вручила солодощі.
   А найкращими дарунками для гостей стали пісні у виконанні вокального ансамблю народного дому під керівництвом Дарії Король та веселив присутніх Ярослав Люльчак. Та надзвичайно зворушливим був виступ Галини Гринечко-Свистович, яка висловила слова вдячності працівникам територіального центру та бібліотеки за роботу з цією категорією людей, за такі заходи, які з кожним разом згуртовують все більше і більше людей, а в дарунок під супровід  гітари заспівала декілька своїх пісень.
    
    На завершення завідуюча бібліотекою Галина Василів відмітила, що захід проходить напередодні відзначення 74-ої річниці УПА, то вона  коротко ознайомила присутніх із новою книгою краянина- земляка Богдана Депутата «Остання куля», яка висвітлює долю повстанця з Перегінського Володимира Депутата по прізвиську "Довбуш". Подякувала всім присутнім, що   знайшли час відвідати захід , подякувала  ветеранам праці, старшим друзям і колегам, які передають молодому поколінню свій життєвий досвід.  Та побажала, щоб осіння пора, в яку вони вступили, була для них світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар